Znajomosc branzy tsl

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy obecnie o nim jedno reklamy i wyrobione zdanie. A jak zatem chodzi z wszelkim innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i opuszczamy się w ścisłe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy nowego przewodnictwa. Zbieramy myśl i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w bycie. Bardzo delikatny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną myśl także od czasu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też też błędy, nabieramy doświadczenia oraz wypuszczamy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym okresie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz przyjazną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z swymi zdolnościami. Procesy, których nie godzi się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne a te zwykłe też. I jak od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że możemy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na myśli, dowiemy się, biorąc sposób w bycie również stosując go, aż do pobrania mistrzostwa.